Vēl viens iemesls vairāk mīlēt prezidentu Vējoni? Apskaties, ko viņš ierakstījis tvitera profilā!

20 komentāri

Ja vēl ilgu laiku Andri Bērziņu nomainījušais Raimonds Vējonis, kurš pašlaik pilda Latvijas prezidenta pienākumus, bija dēvējams par jauno Valsts galvu un seju, tad tagad jau visi esam apraduši ar to, kas viņš ir un kāpēc tieši Vējonis – cilvēks parastais – ir nonācis tur, kur pašlaik. 

Pat savā Twitter kontā viņš atzīst, ka ir vienkārši cilvēks, turklāt nevis ar parastu “čivinājumu”, bet pat norādot to mikroblogošanas vietnes profila aprakstā, ko novērojis Facebook lietotājs Kaspars. Ne velti viņa popularitāte aug ar katru mēnesi, jo viņam organiski ir izdevies piekļūt tuvāk tautai ar saviem izteikumiem un darbībām. Šis lieku reizi pierāda, ka šoreiz Latvijas prezidents daudziem, iespējams, var  šķist kā “savējais”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Foto: facebook.com/kaspars.meinerts20

Foto: facebook.com/kaspars.meinerts20

20 komentāri

TOP komentāri

 • Līva
  +8

  Līva

  Es arī biju labās domās par Vējoni un viņa ģimeni, dažas dienas atpakaļ nejauši žurnālā Ieva izlasīju interviju ar viņu, nācis no vienkāršas ģimenes, ļoti labi izsakās par savu sievu, nu kolosāls cilvēks. Un vēl viņš saka, ka neatbalsta tādus politiķus, kuri maina partijas! Vakar par ministru prezidentu viņš nominēja bijušo tautpartejieti, tagadējo zaļzemnieku Kučinski, man radies jautājums - kādēļ tāda divkosība, saka vienu, bet dara citu? Uzskatu, ka , ja jau Vējoņa kungs uzņēmās atbildību par ministru prezidenta izraudzīšanos, tad pašam vajadzēja izlemt, nevis paklausīt savas partijas biedriem un bosam! Esmu vīlusies!

  14.01.2016 09:31

 • Keita
  +6

  Keita

  T.i. - ja es ierakstu, Twitter profilā, ka esmu brīnišķīgs cilvēks, mani uzreiz kolēģi un draugi stiprāk mīlēs? :)

  14.01.2016 08:43

 • :D
  +6

  :D

  Vienkarshi cilveks..? Es domaju, ka vinjsh ir x-man. :D
  Ja nav par ko normalu rakstu veidot, nelieciet sev izskatities muljkjigi.

  14.01.2016 04:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas