Interesanti: Pī dzīve, Lielais Getsbijs, Titāniks u.c. – kā patiesībā top Holivudas grāvēju specefekti!?

0 komentāri

Katram no mums sirdī aizķēries vismaz viens Holivudas meistardarbs, nemaz nerunājot par pēdējā laika grāvējiem, kuru pilnīgs baudījums noteikti tiek sasniegts, vērojot to uz lielajiem ekrāniem. Taču – kā īsti top šo vizuāli tik baudāmo filmu specefekti? Piedāvājam ieskatu fotogalerijā, kas krietni mainīs priekšstatu par to, ko patiesībā esat redzējuši daudzās filmās.

Šajos kadros aplūkoti tādi kases grāvēji kā Tumšais bruņinieks, Pī dzīvē, Titāniks u.c., kuros zaļais ekrāns un citi specefektu veidi nav nekāds retums. Interesanti, ka pat šķietami vieglas epizodes, kurās redzami dabas skati un citi “dabīgie” foni, patiesībā ir augsta līmeņa datorgrafika.

Pirms metaties klāt turpmāk redzamajai galerijai, vēlamies pabrīdināt, ka šie attēli, iespējams, mainīs jūsu domas par attiecīgo filmu. Apskatot šīs bildes, filma vairs nekad nebūs tāda kā agrāk.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas