Interesanti: patiesībā profesionālie “geimeri” nav nemaz tik lieli nūģi

0 komentāri

Daudziem, kuri interesējas par videospēlēm, zina, ka lielākā “geimeru” valsts ir Koreja. Nesen viņi tika intervēti, un atbildes bija ļoti pārsteidzošas. Lai arī šķiet, ka tas ir vienkāršs darbs, tā noteikti nav! Daudzi šajā industrijā to pielīdzina profesionālajam sportam, jo “geimerim” ir nepieciešams pietiekami atpūsties starp spēlēm vai turnīriem. Ir pat reizes, kad spēlētāju treneri vairākas nedēļas neļaus būt pat tuvumā datoram.

Lai arī daudzi spēlētāji neatstāj tādu iespaidu, kad redzi viņus pirmo reizi, viņiem ar sportu jānodarbojas vairākas reizes nedēļā, lai rūpētos par savu ķermeni. Bieži vien, kad beidzas sezonas, spēlētāji tāpat kā profesionālajā sportā ņems lielas pauzes un darīs citas lietas. Fakts paliek fakts, “geimeri” nav tikai tie, kas sēž pie datoriem, bet arī nopietni sporto!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas