Interesanti: Nils Ušakovs sociālajos tīklos pret krievvalodīgajiem ir atklātāks

0 komentāri

Sabiedrībā zināmu cilvēku profilus un to ievietotos ziņojumus komentēs divi izvēlēti eksperti – Jānis Palkavnieks un Jurģis Liepnieks. “Galvenais, ko šeit ir svarīgi saprast, – nav viena tāda likuma, kas visiem būtu jāievēro. Nav viena tāda uzvedības scenārija,” raidījumam Bez Tabu: Dzīves smalkumi atzīst politologs un sabiedrisko attiecību speciālists Jurģis Liepnieks.

Rīgas mērs Nils Ušakovs savu sociālo tīklu profilu izveidojis pirms septiņiem gadiem, viņš savā laika joslā ierakstus ievieto gan krievu, gan latviešu valodā. “Ir grūti vienlaikus uzturēt kontus divās valodās, bet šī integrācija ir pareiza – lai cilvēki viņu lasītu,” komentē Liepnieks. “Nils Ušakovs starp visiem Latvijas politiķiem ir absolūts rekordists.” Savukārt Palkavnieks skaidro, ka tas, ko mērs raksta latviešu auditorijai, atšķiras no tā, ko viņš ziņo krievu publikai. “Krievu valodā viņš ir patiesāks.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Liepnieks uzskata, ka Artuss Kaimiņš par politiķi kļuva, pateicoties sociālajiem tīkliem. Jānis Palkavnieks akcentē, ka Kaimiņš savos sociālajos tīklos atzīmē visu, kas viņam ļoti patīk, piemēram, viena no mīļākajām pārraidēm viņam ir Toms un Džerijs. “Viņa vēlētājam vajadzētu noskatīties vismaz daļu no tām filmām, kuras Artuss ir atzīmējis un ieteicis savā kontā,” stāsta Palkavnieks.

Mārtiņš Bondars sociālajos tīklos ir reģistrējies kopš 2009. gada, un tur ļoti daudz atspoguļo savu ģimenes dzīvi – gan radinieku sarakstu, gan bildes no privātās dzīves. “Pareizi ir, ja viņš cenšas būt atklāts un atvērts – man nekas nav slēpjams, braucu tur, atpūšos tā, tiekos ar to. Mana dzīve ir kā jums uz delnas – kā politiķim tas ir labi, ja mēs visu par tevi zinām,” komentē Liepnieks.

Kas vēl tika apskatīts un kādus secinājumus beigās izdarīja eksperti, skaties Bez Tabu: Dzīves smalkumi sižetā!

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas