Interesanti: lai dzīvotu veselīgi, nemaz nav jāatsakās no saldumiem, kolas un alus!

0 komentāri

Kāds dāņu jaunietis Saša Harlands piekrita kļūt par izmēģinājuma trusīti kārtējam eksperimentam, kas pierādīja, ka nav jāatsakās no pilnīgi visām vājībām, kas saistītas ar ēdienu un dzērienu.

Saša ir pavisam parasts students, kuram brīvajā laikā patīk ar draugiem iedzert alu, bet vakariņās apēst pasūtītu picu, taču to uz mēnesi viņš nomainīja ar salātiem un ūdeni, no kā pārtika veselu mēnesi, ēdot sabalansēti. Jau pēc piecām dienām jaunietis it kā fiziski jutās labāk, taču bija viegli aizkaitināms un konstanti izsalcis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Protams, ir arī jāiztur psiholoģiskais spiediens, jo, dodoties uz kino, dzer tikai ūdeni, kamēr draugi mielojas ar popkornu un alu. Ārste, kas konsultē šā video galveno varoni, nenoliedz, ka šad un tad atļauties kādu našķi – čipsus, šokolādi, iedzert glāzi alus vai vīna – nav nekas slikts, bet tas viss jādara sabalansēti un ar mēru.

To, kā noslēdzās šis interesantais eksperiments un ko par to visu saka puisis, skaties video!

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas