Interesanti: kā viņas izskatās un ko tagad dara pirms 10 gadiem piedzimušas trīnītes?

2 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Raidījums Bez Tabu par godu savai 15 gadu jubilejai, turpina rakņāties arhīvos, kur atrod dažādas interesantas lietas. Vēl viens sižets šodien – šoreiz par trim meitenēm, kas piedzimušas vienai mammai vienā dienā.

Pirms desmit gadiem raidījums Bez Tabu bija ciemos pie mammas, kurai tik tikko bija piedzimuši trīnīši. Tajā laikā visa ģimenīte vēl mitinājās Tirzā, bet nu jau viņi pārcēlušies uz Gulbeni. Izrādās, toreiz aizņemtības dēļ mamma sižetu par viņiem nemaz neredzēja. Skatoties sižetu, viņa emocijas neslēpj. Nolemjam nekavēties ne mirkli un uzmeklēt mazās knīpas turpat blakus esošajā sporta hallē.

Meitenes šogad sāka mācības ceturtajā klasē. Kā norāda mamma, no visām gan vizuāli, gan raksturā visvairāk atšķiras Agate. Visas trīs kā viena iemīlējušas volejbolu. Ja sākumā esot bijušas problēmas, ar laiku gan skolotājas, gan klasesbiedri sākuši meitenes atšķirt. Mamma atzīst, ka konkurence visu starpā esot nemitīga. Neesot tikai tajā brīdī, kad visas guļ. Plašāk skaties Bez Tabu materiālā!

VIDEO

2 komentāri

TOP komentāri

 • Sigita Bukovska
  0

  Sigita Bukovska

  Malace Artiňa :)

  04.09.2015 13:59

 • ..
  0

  ..

  Tirzā!!!

  03.09.2015 18:06

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas