Interesanti: “geimings” jeb datorspēļu spēlēšana samazina negatīvo emociju daudzumu

0 komentāri

Un tas nav nekāds aprīļa joks! Informatīvi izklaidējošā raidījuma GameFace vadītājs Kaspars Ozoliņš pastāstīja, ka zinātnieki atklājuši šo pārsteidzošo faktu.

Šis interesantais eksperiments tika veikts Bufalo Universitātē, kur jau diezgan ilgu laiku tika pārbaudīti “geimeri” un viņu emocionālais stāvoklis pirms un pēc datorspēļu spēlēšanas. Eksperiments liecina, ka pēc spēlēšanas cilvēkam zūd vainas apziņa, bēdas un retākos gadījumos arī fiziskās sāpes. Tas ir tādēļ, ka spēlē, kur, piemēram, tās spēlētājs šaudās, viss process ir domāts labam iznākumam. Protams, īstajā dzīvē nekas tāds nenotiek, jo nekas ļauns pie nekā laba nenovedīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Iepriekš redzamajā materiālā, kas ir neliels izgriezums no raidījuma GameFace, puiši – Kristaps un Norberts – pastāstīja par videospēļu olimpiskajām spēlēm, kā arī kādu jaunu spēli, kas iznākusi pavisam nesen.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas