Interesanti foto: kur paliek antīkie, sporta un retro spēkrati, kad tie vairs nevienam nav vajadzīgi?

0 komentāri

Sociālajā vietnē Facebook “ceļo” fotoatēlu galerija, kurā redzamas pamestas un nevienam nevajadzīgas automašīnas. Tie ir ne tikai veci grausti, bet liela daļa no tām pat mūsdienās būtu ļoti, ļoti vērtīgs īpašums, kā arī traku kolekcionāru sapnis.

Vērtīgi Rolls Royce un Ferrari sporta automašīnu modeļi, antīkie auto un daudzu citu spēkratu lūžņi ir izbārstīti pa visu pasauli visdažādākajās vietās. Viena no slavenākajām autokapsētām pasaulē atrodas kādā Beļģijas mežā, kur to ir tūkstošiem, un to mēdz uzskatīt par lielāko pasaulē. Otrā pasaules kara laikā ASV karavīri pametuši tās, jo nebija agregātus nosūtīt atpakaļ mājās. Daudzi no viņiem tā arī neatgriezās, atstājot agregātus tur, kur tie stāvējuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bet fotogrāfijās redzami arī citi interesanti veidojumi, kur daba samijusies ar pamestu automašīnu. Plašāk skaties galerijā!

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas