Igauņi Eirovīzijas finālā netiek; kādas izredzes ir Justam un lietuviešu pārstāvim?

0 komentāri

Vakar Stokholmā, Ericsson Globe arēnā, norisinājās šā gada pirmais Eirovīzijas pusfināls, kurā tika noskaidroti pirmie 10 finālisti, kas jau šo sestdien cīnīsies par uzvaru. Šajā desmitniekā gan diemžēl nav atrodams vakardienas vienīgais Baltijas pārstāvis, igaunis Jiri Potsmans. 

Eirovīzija ir lielākais dziesmu konkurss Eiropā, kas nozīmē, ka īpaši saspringts darbs šajā laikā ir arī bukmeikeriem, kuriem jāizvirza favorīti. Šajā sarakstā, ja runājam par otro pusfinālu, kas norisināsies rītvakar, iekļaujami arī abi pārējie baltieši – mūsu pārstāvis Justs ar dziesmu Heartbeat un lietuvietis Donny Montell jeb īstajā vārdā Donats Montvīds, kurš Stokholmā uz skatuves kāps ar dziesmu I’ve Been Waiting For This Night.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lielākie bukmeikeru kantori jau no sākta gala igaunim nedeva izredzes pat izkļūt no sava pusfināla, taču gan Latvijai, gan Lietuvai paredzēta diezgan pārliecinoša dalība finālā. Prognozes varat apskatīt turpmāk, kur, apkopojot rezultātus, Justam tiek paredzēta pat ceturtā vieta savā pusfinālā. Protams, visu noteiks skatītāji, taču jāpiebilst, ka vakar kvalifikāciju pārvarēja 9 no 10 prognozētajiem māksliniekiem.

Foto: Eurovision.tv

Foto: Eurovision.tv

Atgādināsim, ka vakar no pusfināla izkļuva Azerbaidžānas, Nīderlandes, Ungārijas, Horvātijas, Austrijas, Armēnijas, Čehijas, Kipras un Maltas pārstāvji, kā arī šī gada Eirovīzijas galvenais favorīts – Krievijas pārstāvis Sergejs Lazarevs.

Foto: Eirovīzijas tērpi – no katastrofai līdz laimei

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas