Ievu Adamss cilvēki sākotnēji uzskatījuši par blondīni

1 komentārs

Zinātnieki ir noskaidrojuši, ka pēc cilvēka balss ir iespējams noteikt to, kā viņš izskatās. Vai tas tik tiešām atbilst patiesībai, mēģināsim saprast. Ekspertu lomās iejutušies Ints Teterovskis un Ieva Adamss.

Raidījuma Bez Tabu Dzīves smalkumi eksperimentam izvēlēti četrus dažādi cilvēki, kuri no grāmatas lasīs vienu un to pašu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ja es kādreiz ar kādu runāju pa telefonu, droši vien es vizualizēju šo cilvēku. Bet pēc balss ļoti daudz ko var noteikt – garastāvokli, arī pa telefonu runājot, neredzot cilvēku, intonācijas, Latvijā var noteikt, plus mīnus no kuras vietas tu esi,” atzīst Teterovskis.

Dāmas šajā eksperimentā pārstāv modes un cilvēka personības pārzinātāja Ieva Adamss. “Attiecībā uz mani pašu, kamēr publika ieraudzīja radiogeišu miesā un sejā, tikmēr lielākoties par mani domāja, ka es esmu parasta blondīne,” atklāj Adamss.

Abiem ekspertiem sagatavoti audioieraksti, atbilstošs aprīkojums, un eksperiments var sākties!

Foto

Apkopojot rezultātus, secinām, ka klausot vīru un sievu pēc balss, tomēr iespējams arī kļūdīties.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Gunta
    0

    Gunta

    šis ir labs. sasmējos:D

    13.03.2016 22:20

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas