Iespaidīgu skulptūru dārzs pārvērš slaveno Senžermēna bulvāri

0 komentāri

Francijas galvaspilsētas Parīzes ielā, kur reiz mājojuši tādi pazīstami autori kā Marsels Prusts un Žans Pols Sartrs, parādījušās vairākas iespaidīgas skulptūras. To autors ir viens no Francijas pazīstamākajiem tēlniekiem, kas ar skulptūrām cenšoties definēt skaistumu un nest pozitīvas emocijas visai cilvēcei.

Senžermēna bulvāris, kas ir viens no Francijas galvaspilsētas smalkākajiem rajoniem un mājvieta dažiem no Francijas slavenākajiem rakstniekiem un intelektuāļiem, pārvērties par mākslas galeriju. Ielās redzamas iespaidīga izmēra, cilvēkveidīgas formas skulptūras, kuru autors skulptors Etjēns skaidro, ka to radīšanas mērķis esot bijis parādīt skaistumu.

Mākslinieks atzīst, ka iedvesmu smēlies Platona darbos, jo viņu uzrunājusi filozofa transcendentālā doktrīna, laipnība un patiesība.

Viens no simboliem, kas iekļauts Etjēna darbos, ir miera balodis. Skulptors tic, ka viņa darbi nesīs pozitīvu, cerīgu vēstījumu visai cilvēcei. Skulptūras, kuru vidū ir daži no Etjēna nozīmīgākajiem darbiem, būs apskatāmas Senžermēna bulvārī un tā apkārtnē līdz novembra vidum.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas