Iespaidīgu skulptūru dārzs pārvērš slaveno Senžermēna bulvāri

0 komentāri
Iespaidīgu skulptūru dārzs pārvērš slaveno Senžermēna bulvāri
Foto: enric archivell, Flickr.com

Francijas galvaspilsētas Parīzes ielā, kur reiz mājojuši tādi pazīstami autori kā Marsels Prusts un Žans Pols Sartrs, parādījušās vairākas iespaidīgas skulptūras. To autors ir viens no Francijas pazīstamākajiem tēlniekiem, kas ar skulptūrām cenšoties definēt skaistumu un nest pozitīvas emocijas visai cilvēcei.

Senžermēna bulvāris, kas ir viens no Francijas galvaspilsētas smalkākajiem rajoniem un mājvieta dažiem no Francijas slavenākajiem rakstniekiem un intelektuāļiem, pārvērties par mākslas galeriju. Ielās redzamas iespaidīga izmēra, cilvēkveidīgas formas skulptūras, kuru autors skulptors Etjēns skaidro, ka to radīšanas mērķis esot bijis parādīt skaistumu.

Mākslinieks atzīst, ka iedvesmu smēlies Platona darbos, jo viņu uzrunājusi filozofa transcendentālā doktrīna, laipnība un patiesība.

Viens no simboliem, kas iekļauts Etjēna darbos, ir miera balodis. Skulptors tic, ka viņa darbi nesīs pozitīvu, cerīgu vēstījumu visai cilvēcei. Skulptūras, kuru vidū ir daži no Etjēna nozīmīgākajiem darbiem, būs apskatāmas Senžermēna bulvārī un tā apkārtnē līdz novembra vidum.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas