Iespaidīgi FOTO: kalnu kazas – labākie alpīnisti pasaulē

0 komentāri

Cilvēks var būt trenējies visu savu dzīvi un bruņojies ar labāko ekipējumu, kāds uz planētas vien pieejams, taču viņš nekad nebūs tik labs alpīnists, kā kalnu kaza, kas jau kopš dzimšanas ir pieradusi pārvietoties pa šķietami neiedomājamām virsmām, klinšu sienām un kalnu grēdām.

Tur, kur cilvēks nekad, iespējams, neiedomātos pat kāpt, kalnu kazām ir ērta vietiņa, kur atlaisties, piemēram, Alpu kalnu saulītē. Pasaulē ir vairākas šīs kazu sugas, piemēram, Alpu kalnu kaza, Sibīrijas kalnu kaza, Dagestānas kalnu kaza u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas