Mācītājs amata krustu uz nakti noņem, bet atpūšas T kreklā

1 komentārs

Grēksūdze nav tikai psiholoģiska dvēseles atvieglošanas sajūta vien, bet reāla atraisīšana. ”Cilvēks iznāk no tā kabineta burtiski kā svaru nometis,” saka mācītājs Ivars Jēkabsons. Ieskaties mācītāja ikdienas gaitās!

Rīgas Krusta baznīcas mācītājs Ivars Jēkabsons katru rītu sāk ar lūgšanu, un to dara katrā brīvā brīdī. ”Tā ir saruna ar Jēzu, kurš sēž blakus vai automašīnā uz kapota pie sarkanās gaismas,” stāsta mācītājs. ”Lūgt un ticēt nozīmē nevis spiest uz Dievu vai likt kaut kam notikt pēc mana prāta, bet ļaut notikt,” skaidro I. Jēkabsons.

Ivars Jēkabsons dzimis un audzis kristīgā ģimenē. Bērnudārzā bijis vienā grupiņā ar tagadējo mācītāju Kristu Kalniņu. Ka pats būs mācītājs, skaidri sapratis jaunībā. ”Tehniķa, tehnologa, mašīnbūvnieka karjera priekšā. Un tad es, radikāli mainoties manām garīgajām izjūtām, aizgāju Universitātē mācīties teoloģiju, tāpēc, ka es gribēju tikt skaidrībā ar teorētiskām pusēm, kā dot atbildes vai kā būt par labāku instrumentu Dieva rokās,” stāsta I. Jēkabsons.

Mācītāja darbs rit visu cauru nedēļu. ”Pirmdien ir Bībeles stundas, otrdien – sievu vai vīru runas vai kādi tematiski kino vakari, trešdien – vakara dievkalpojums, ceturtdien – iesvētes mācības tiem, kas gatavojas kristībām, iesvētībām, piektdien – jauniešu vai kāds cits pasākums,” savas ikdienas gaitas īsi raksturo I. Jēkabsons.

Vairāk skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas