Iedod “pieci” Ņujorkai!

0 komentāri

Dienas sākuma pozitīvisma deva pēc šī video garantēta – kamēr cilvēki Ņujorkā iegrimuši savos ikdienas darbu dziļumos, ir kāds puisis, kurš aizņemtos uzmundrina, dodot viņiem “pieci”, kamēr tie cenšas izsaukt taksi. Tie, kuri pasmaidīja, noteikti atcerēsies viņu ar smaidu un pastāstīs par to draugiem.

Šis video skatīts”tikai” 400 tūkstošu reižu, bet vajadzētu būt krietni vairāk, jo neliela pozitīvsima deva jaunai dienai garantēta. Youtube vietnē, kur šis materiāls izvietots, komentāros gan cilvēki izrāda nepatiku. Piemēram, viens no tādiem ir aptuveni šāds: “Riebjas šitie hipsteri, kuriem nav nekā labāka, ko darīt, un kas pilnībā pārvērtuši Ņujorku pēdējo 5-10 gadu laikā.” Cilvēki, pasmaidiet drusku biežāk. :)

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas