Ideālais svara kalkulators – vai tiešām?

0 komentāri

Kad vasara klāt, cilvēki spoguļos liekās tauku krunciņas uz ķermeņa pamana arvien biežāk (ir arī gadījumi, kad tās tiek ievērotas pat tādās situācijas, kad to patiešām nav), tāpēc tiek meklēti veidi, kā no tām tikt vaļā. Parādīsim jums veidu, kā patiešām nevajadzētu darīt.

“Zaudēt svaru 7 dienās”, “Parādīsim lietas, kuras NEVAJAG ēst” un kādi tik vēl banneru virsraksti nerotā dažādu lapu sānus (vai augšas). Cilvēku izmisusam nav robežu, tāpēc nereti, ilgi meklējot, beigās neatrodot ideālo veidu, tiek atvērti šie piedāvājumi un ieteikumi. “Bez Tabu” komanda izpētījusi vienu šiem “ideālajaime” svara kalkulatoriem, kurš, neskatoties uz to, kādu svaru ievadi, vienmēr liks Tev nomest vēl mazliet.

Ir skaidrs, ka sava veida motivators tas tomēr ir, bet būsim mazliet reāli…

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas