Hoverboard – nākotne beidzot ir klāt!

0 komentāri

Skatoties filmu “Atpakaļ nākotnē” visiem skeita cienītājiem nācās apspiest skaudību, kad Mārtijs Makflajs (lomu atveidoju četru Zelta globusu laureāts Maikls Dž. Fokss) pārvietojās ar savu hoverboard jeb vienkārši gaisa skrituļdēli. Mums ir labas ziņas – nākotnē ir klāt!

Par to, cik tas varētu būt/ir aizraujoši nav vērts pat stāstīt – pēc video noskatīšanās viss būs skaidrs.

Šis ūdens gaisa dēlis Eiropā pieejams par aptuveni 5000 eiro, bet, piemēram, ASV tā īres cena ir 200 dolāri par stundu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas