Horsemen jaunajā video pārkrāso maskas un iekaro Rīgas nakstklubus

0 komentāri

Pēc neilga pārtraukuma, kas pavadīts, slēpjoties no policijas, sabiedrībā atgriežas dziedošo zirggalvju apvienība jeb grupa Horsemen un publicē jaunu dziesmu un video Kiss Kiss, kas ir jau iepazīto stāstu Aii Emm Paalii un Etalons turpinājums.

Dziesmas video veidots kā turpinājums iepriekšējam stāstam par divu bērnības labāko draugu – zirgu Pipaļas un Klepera piedzīvojumiem. Zirgi ir izbēguši no zooloģiskā dārza. Šī stāsta sākums redzams grupas debijas videoklipā Aii Emm Paalii, kuram sekoja nākamais videoklips Etalons, kur Pipaļa, dodoties pie Klepera, pārkāpj Rīgas satiksmes noteikumu – brauc bez biļetes. Abi blēņdari tiek izsludināti meklēšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunās dziesmas video redzams stāsta turpinājums. Lai izvairītos no visur esošajiem policistiem un nenonāktu ieslodzījumā, zirggalvji nolemj maskēties, pārkrāsojot maskas. Tie alkst pēc jaunām izvirtībām un izklaides iespējām un aplaupa pie bankomāta stāvošu vīrieti. Abi zirgi, prieka pilni, dodas iekarot Vecrīgas klubus un nododas naktsdzīvei. Galvenais zirgu mērķis ir ”izšaut raķetes”. ”Jā, jūs sapratāt pareizi, ja vien esiet ieslēguši nerātno domāšanu,” pauž Horsemen.

 

Zirggalvji apgalvo, ka turpmāk savā kanālā publicēs ne vien dziesmu videoklipus, bet arī dokumentālus kadrus.

Dziesmu ierakstījis un producējis DJ Dween, video filmēšana un montāža – Ivo Buģis.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas