Horsemen jaunajā video pārkrāso maskas un iekaro Rīgas nakstklubus

0 komentāri

Pēc neilga pārtraukuma, kas pavadīts, slēpjoties no policijas, sabiedrībā atgriežas dziedošo zirggalvju apvienība jeb grupa Horsemen un publicē jaunu dziesmu un video Kiss Kiss, kas ir jau iepazīto stāstu Aii Emm Paalii un Etalons turpinājums.

Dziesmas video veidots kā turpinājums iepriekšējam stāstam par divu bērnības labāko draugu – zirgu Pipaļas un Klepera piedzīvojumiem. Zirgi ir izbēguši no zooloģiskā dārza. Šī stāsta sākums redzams grupas debijas videoklipā Aii Emm Paalii, kuram sekoja nākamais videoklips Etalons, kur Pipaļa, dodoties pie Klepera, pārkāpj Rīgas satiksmes noteikumu – brauc bez biļetes. Abi blēņdari tiek izsludināti meklēšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunās dziesmas video redzams stāsta turpinājums. Lai izvairītos no visur esošajiem policistiem un nenonāktu ieslodzījumā, zirggalvji nolemj maskēties, pārkrāsojot maskas. Tie alkst pēc jaunām izvirtībām un izklaides iespējām un aplaupa pie bankomāta stāvošu vīrieti. Abi zirgi, prieka pilni, dodas iekarot Vecrīgas klubus un nododas naktsdzīvei. Galvenais zirgu mērķis ir ”izšaut raķetes”. ”Jā, jūs sapratāt pareizi, ja vien esiet ieslēguši nerātno domāšanu,” pauž Horsemen.

 

Zirggalvji apgalvo, ka turpmāk savā kanālā publicēs ne vien dziesmu videoklipus, bet arī dokumentālus kadrus.

Dziesmu ierakstījis un producējis DJ Dween, video filmēšana un montāža – Ivo Buģis.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas