Grupa Gain Fast piedāvā grupas Jumprava dziesmas Tālu aizgāja kaverversiju

1 komentārs

Grupa Gain Fast nonākusi sava trešā studijas albuma finiša taisnē, kā noslēdzošo gaidāmā albuma singlu ierakstot grupas Jumprava dziesmu Tālu aizgāja.

Uz dziesmas prezentāciju bija ieradusies arī grupas Jumprava mūziķi, kuri neslēpa to, ka, viņuprāt, dziesma ieguvusi jaunu mūsdienīgu skanējumu. “Bija satraukums, jo Jumprava ir mūsu skolas gadu viena no klausītākajām grupām. Mēs jau tad popielas konkursos atainojām Jumpravu, kā arī kasešu magnetofonos miksējām viņu ierakstus un dziedājām pa virsu. Mēs pat necerējām, ka vīri no Jumpravas pagodinās mūs ar savu klātbūtni Gain Fast koncertā un dziesmas prezentācijā.

Mēs ļoti cienām viņu daiļradi un paveikto Latvijas mūzikā. Dziesma Tālu aizgāja mums radīja īpašas asociācijas ar cilvēku tiekšanos pēc brīvības savā valstī un dzīvē kopumā. Diemžēl vēl joprojām pēc vairākiem neatkarībā nodzīvotiem gadiem nevaram apgalvot, ka mūsu valsts ir brīva, bet mēs visi iekšēji spēcīgi izjūtam tiekšanos pēc brīvības gara,” stāsta grupas Gain Fast mūziķi.

Paredzams, ka trešais studijas albums Pāri laikam klajā tiks laists jau šā gada maijā!

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • NETEIKŠU
    0

    NETEIKŠU

    varējāt vīrišķīgāk izpildīt šo, daudziem cilvēkiem - HIMNU.

    20.04.2016 11:07

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas