Gribi patikt vīriešiem – ievelc vēderu, lieto mazāk kosmētikas un velc sarkanas krāsas apģērbu!

0 komentāri
Gribi patikt vīriešiem – ievelc vēderu, lieto mazāk kosmētikas un velc sarkanas krāsas apģērbu!

Zinātnieki mēģinājuši atbildēt uz mūžseno jautājumu – kas sievietes vīriešu acīs padara seksuāli pievilcīgas? Pētījumos ir noskaidrots, kas padara sievietes seksuāli iekārojamas.

Ir puslīdz skaidri zināms, ka cilvēki ir ģenētiski ieprogrammēti flirtēt, jo tas ir priekšnosacījums, lai sievietes un vīrieša starpā varētu būt seksuālās attiecības, kas, kā zināms, ir priekšnosacījums cilvēku sugas reprodukcijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr, lai uzsāktu flirtu, ir jābūt kādam impulsam, kas sievieti padara seksuāli pievilcīgu vīrieša acīs. Zinātnieki ir pielikuši pūles, lai saprastu, kā tas notiek. Pētījumos noskaidrots, ka ik reizi, kad vīrietis uzlūko sievieti, viņa apziņā noris gana komplicēts process. Proti, tā laikā tiek analizēts, cik veselīga uzlūkotā sieviete varētu būt pēcnācēju radīšanai. Pētījumu rezultātā zinātnieki ir noskaidrojuši, kādi tieši faktori nosaka sievietes pievilcību.

Svarīga sievietes vidukļa un gurnu proporcija. Izrādās vīriešiem neapzināti šķiet pievilcīgāka lielāka vidukļa un gurnu proporciju atšķirība. Brīdī, kad vīrietis ierauga sievieti ar sev tīkamām gurnu un vidukļa proporcijām, neapzināt viņā nostrādā instinktīva vēlme tuvoties šai sievietei.

Tāpat ne mazāka nozīme ir sievietes balss tembram. Jo tas ir augstāks, jo vīriešiem sieviete šķiet pievilcīgāka, jo augstāka balss signalizē par jaunību. Tāpat liela nozīme ir sievietes matiem – dabīgi veselīgi, gari mati vīriešu apziņā nostrādā kā sievietes veselības pazīme.

Zinātnieki arī secinājuši, ka smaids ir tas, kas atkausē vīriešu sirdis. Izrādās, ka vīrieši dod priekšroku sievietēm, kas lieto mazāk kosmētikas. Un vēl – sarkanā krāsa ir tā, kas nekad neļaus sievietei palikt nepamanītai.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas