Vēlies ekskluzīvu mājokli? Pērc ūdenstorni Olainē!

0 komentāri

Olainē iespējams iegādāties deviņus stāvus augstu ūdenstorni, kur katrā no stāviem ierīkota apdzīvojama istaba.

No vienas puses, no torņa paveras skats uz pašu Olaini, bet no otras – tās parks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Torņa īpašniece Ludmila torni Olainē iegādājās deviņdesmitajos gados. Laika gaitā ūdenstornis ticis izremontēts un katrā no tā stāviem iekārtotas istabas. Tiesa, lifts gan pagaidām nav ierīkots.

Tornis gan pagaidām ir kalpojis kā dzīvnieku viesnīca, taču to tikpat labi var apdzīvot arī cilvēki. Torņa īpašniece stāsta, ka no devītā stāva ļoti labi varot redzēt salūtu Rīgā. Tāpat tornis ir aprīkots ar apkuri.

Aplūkojot interneta portālus, šī nav vienīgā tāda ēka, kuras laika gaitā mainījusi savu funkcionālo izmantojumu. Piemēram, Talsu pusē tiek tirgotas 19. gadsimtā celtas vējdzirnavas, kur tagad sešos stāvos iekārtotas 6 istabas un, ja esat gatavs samaksāt prasīto cenu, tad varat tur dzīvot kaut tūlīt.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas