Grēviņš, Gacho un citas zvaigznes piedalīsies krāsu festivālā Lucavsalā

0 komentāri

HOLI krāsu festivālā sestdien, 1. augustā, Lucavsalā, Rīgā, no plkst. 14.00 līdz 02.00 būs iespēja piedzīvot pašmāju un ārzemju mūziķu šovus. Programmu veido arī daudzveidīgas atpūtas, radošās un mākslas aktivitātes, vēsta organizatori.

Festivāls aicina dalīties kopīgā priekā un brīvā dabā piedzīvot vienu no krāsainākajiem mūzikas, dejas un mākslas festivāliem šajā vasarā Latvijā. HOLI krāsu festivāls ir pirmais un vienīgais krāsu festivāls Latvijā, kas vienuviet pulcē draugus, ģimenes ar bērniem, jauniešus un domubiedrus – dzīves svinētājus un radītājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mūzikas programma un 7 kopīgās krāsu mešanas – #holilv moment:

 • 14.00. Toms Grēviņš / #holilv moment
 • 16.00. Deniss Pashkevich Funk Therapy
 • 17.00. Dubsisters / #holilv moment
 • 18.00. DJ Gustavito / #holilv2015 GRAND
 • 19.00. Dfanielle Diaz / #holilv moment
 • 20.00. Triana Park / #holilv moment
 • 21.00. Astro’n’out & DJ Rudd / #holilv moment
 • 22.00. GACHO / #holilv moment
 • 23.00. Louis Laporte
 • 00.00. [Ex] da Bass & Normunds Piesis (live trumpet)
 • 01.00. Taran & Lomov (Amber Muse)

Festivāla teritorijā būs arī iespēja piedalīties kopīga mākslas darba veidošanā, iesaistīties Randalas mandalas radīšanā, spēlēt neparasto futbolu, izmēģināt kinētisko smilšu mākslu, apkrāsot vienam otru, radīt tetovējumus un iegūt ķermeņa gleznojumus u.c., piedzīvot smieklu jogu, svinēt dzīvi un daudzpusīgi un radoši atpūsties, akcentē rīkotāji.

HOLI krāsu festivāla saknes ir meklējamas Indijā, kur tas ir viens no senākajiem un tradīcijām bagātākajiem festivāliem. To raksturo prieks, dzīves svinēšana, dziedāšana, dejošana, jaunā sākšana un atvadīšanās no vecā. Košo krāsu pulvera dejās, apkrāsojot vienam otru, un kopīgi metot krāsaino pulveri gaisā, cilvēki nojauc sociālās barjeras, kļūstot vienoti un bezrūpības pilni. Tas ir prieka radīšanas festivāls un laiks, kad viss tiek piedots.

Vairāk informācijas meklē holi.lv, facebook.com/holikrasufestivals, twitter.com/krasufestivals, draugiem.lv/krasufestivals!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas