Gints Bude sniedz padomus svārku valkātājām

0 komentāri

Jāatceras, ka svārki paši par sevi neeksistē, tie mijas kopā ar visu sievietes būtību un ķermeni, akcentē modes mākslinieks Gints Bude.

Ja esi izraudzījusies nēsāt džinsu mini, atceries zelta likumu – augšdaļai jābūt kuplai!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mīļās dāmas, ja jums nepatīk savu kāju forma, atcerieties, ka eksistē visdažādāko krāsu legingi!

Attiecībā uz apģērbu krāsu modes mākslinieks Gints Bude atgādina, ka šajā sezonā ļoti aktuālā krāsa ir dzeltena.

Modes eksperts atklāj, ka visneveiklākā un ķermenim nepateicīgākā forma ir taisni svārki. ”Svārkiem jābūt mazliet šaurākiem, ar kādu šķēlumu, ar kādu brīvumu. Vai tieši pretēji – svārku daļai ir jākrīt zvanveidā,” akcentē Bude.

Sieviešu modē minisvārkiem jābūt ne īsākiem par 10 līdz 15 cm virs ceļgala. Jauniešu modē mēra tā – svārku apakšējai malai jābūt vienādā attālumā gan līdz celim, gan gurnu kaulam. Īsāki svārciņi uzskatāmi par ne visai piedienīgiem.

Ielu mode ļauj svārkus nēsāt arī uz gurniem, bet lietišķajā stilā tiem jāsākas no vēdera.

Šovasar modes eksperts iesaka izvēlēties svārkus un kleitas ar apjomīgiem grafiskiem rakstiem, bet topa pirkums, kam jābūt katras sievietes skapī, ir balti svārki.

Kādiem svārkiem vajadzētu atrasties daudzu sieviešu drēbju skapī un no kā labāk izvairīties, uzzini, noskatoties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas