Ģimenes ideāli un spēks atklājas stihijās

0 komentāri

2. Zemes ģimene (Vērsis, Jaunava, Mežāzis)

2/5

Uguns ģimene (Auns, Lauva, Strēlnieks)

Foto: Susanne Nilsson, Flickr

Foto: Susanne Nilsson, Flickr

Vide. Ģimenē valda karsta atmosfēra. Visas lietas visapkārt ir ar spožumu piesātinātos toņos, ar sarkanās un oranžās krāsas dominanti. Laulāto starpā bieži risinās vētraini strīdi, pat ar trauku sišanu. Un bērni ir liecinieki… Taču kaujas ātri nomaina miers, un viss atkal ir labi.

Pastāv bīstamība, ka pārlieku pašpārliecināti bērni agri pametīs ģimenes ligzdu un mēģinās patstāvīgi izsisties dzīvē.

Finanses. Ģimene ievēro devīzi: “Nauda vajadzīga, lai to tērētu.” Daudz naudas tiek tērēts izklaidēm un atpūtai, attiecīgi — mēneša vai gada beigās parasti rodas finansiālas grūtības. Rodas vēlme dzīvot pāri saviem līdzekļiem. Savukārt, kad viss ir labi, ģimenē valda prieks un labklājība, bērni tiek apveltīti ar bagātīgām dāvanām.

Veselība. Uguns ģimenei ir augsts dzīves tonuss un spēcīga enerģētika, kas tiek nodota no vecākiem uz bērniem paaudžu paaudzēs. Bērni aug pārgalvīgi un bieži uzsit sev “punus”. Tāpēc nākas atvēsināt viņu neapdomātos izrāvienus, lai viņi nenodarītu ļaunumu savai veselībai.

Mīnusi. Ņemot vērā, ka tīrā Uguns ģimene sastāv tikai no līderiem, tajā bieži uzliesmo konflikti, katrs pārmet otram kaut ko, neuzklausot otra argumentus.

Plusi. Enerģētiska ģimene, kas neatzīst rutīnu, vienmēr gatava darbībai, entuziasma un izlēmības pilna. Viņi vienmēr iestājas par sava “klana” interesēm — pat ja pirms tam bija sastrīdējušies.

2. Zemes ģimene (Vērsis, Jaunava, Mežāzis)

2/5
0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas