Gavrilovs – viens no galantākajiem Dejo ar zvaigzni vīriešiem

1 komentārs

Uzņēmējs Vitālijs Gavrilovs ar sajūsmu atceras dalību šovā Dejo ar zvaigzni, bet pedagogi un deju partnere uzņēmēju atceras ar savu mērķtiecību un galantumu.

Pirmā šova Dejo ar zvaigzni pedagogs un vadītājs Valērijs Mironovs atceras: ”Vitālijs toreiz tādā “brenda” izmērā bija kā prezidents. Atnāk zālē biznesa vides pārstāvis, ar visiem sveicinās, un mēs nejūtam, ka viņš citādāks. Vitālijs bija kā balta lapa, un tas viss, kas nāca, tas nāca no jauna, pirmo reizi. Pirmā deja bija lēnais valsis, kuru viņš diezgan ilgi mācījās. Tur jau nav daudz – trīs soļi, taču viņš tajos apmaldījās kā trijās priedēs. Domājām, kā mēs viņu no turienes ārā dabūsim.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču, neraugoties uz sākotnējām problēmām, Gavrilovs ar savu valsi ieguva pirmo vietu šova vakarā.

Vitālijs Gavrilovs atceras, ka viņam bija svarīgi, kas būs viņa partnere, bet, kad uzzinājis, ka tā būs Ieva Kemlere, viņš piekritis dalībai šovā. Viņa atceras, ka Gavrilova intensīvā darba grafika dēļ deju treniņi notikuši agri no rīta, bet viņš savu partneri esot lutinājis pat ar šampanieti. Arī Mironovs atceras – tik galantu vīrieti kā Gavrilovs vajag vēl pameklēt!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Eva
    0

    Eva

    Nu super! Malacis :)

    17.02.2015 23:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas