Gaudošanas entuziasti uzstāda Ginesa rekordu

0 komentāri

Lielbritānijā uzstādīts jauns rekords, pulcējot lielāko skaitu cilvēku, kas vienlaikus gaudo, skatoties mēness virzienā.

Uz neparastā rekorda uzstādīšanu ieradās vairāk nekā 400 cilvēku. Daudzi no viņiem bija centušies atbilstoši saģērbties – kā vilkači. Kā ar visiem rekordiem arī šim bija jāievēro strikti noteikumi – lai kvalificētos, visiem dalībniekiem bija jāskatās vienā un tajā pašā virzienā un jāgaudo vismaz vienu minūti no vietas. Lai gaudošana būtu pēc iespējas autentiskāka, tika pieaicināts īsts vilku pazinējs, kas vadīja mēģinājumus un skaidroja pareizo gaudošanas tehniku.

Pēc minūti ilgās gaudošanas pasākuma rīkotāji pauda pārliecību, ka ar 464 klātesošajiem viņu vieta Ginesa rekordu grāmatā ir nodrošināta. Līdzšinējais rekords piederēja ASV Minesotas Universitātes studentiem – viņi gaudošanai sapulcēja 296 cilvēkus.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas