Gangnam Style videoklips pārsniedzis YouTube skatījumu limitu

0 komentāri

Dienvidkorejiešu popmūzikas sensācijas Psy videoklips Gangnam Style uzstādījis vietnes YouTube skatījumu rekordu, pārsniedzot skaitītāja limitu, tādēļ nācies mainīt tā uzstādījumus, vēsta CBC News.

Slavenais video skatīts vairāk nekā 2 147 483 647 reizes, kas līdz šim bija uzstādīts kā maksimālais skatījumu skaits, jo vietnē izmantota 32 bitu sistēma, akcentēja YouTube pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mēs nekad nebijām domājuši, ka viena video skatījumu skaits varētu pārsniegt 32 bitu sistēmas iespēju robežas, taču tas bija pirms mēs uzzinājām par Psy,” minēts paziņojumā.

Tagad skaitītāja uzstādījumi tikuši mainīti uz 64 bitu sistēmu, un tas spēj reģistrēt līdz 9 223 372 036 854 775 808 skatījumiem.

Gangnam Style video par pasaules sensāciju kļuva 2012. gadā, galvenokārt pateicoties komiskajam videoklipam.

Otrais visvairāk skatītais videoklips vietnē YouTube ir kanādiešu dziedātāja Džastins Bībera dziesmas Baby video, taču tas no Gangnam Style atpaliek par vairāk nekā miljardu skatījumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas