Gadsimta paisums nenotiek

0 komentāri

Francijā tūkstošiem tūristu vīlušies par solīto gadsimta paisumu – prognozētā dabas parādība nav attaisnojusi viņu cerības ieraudzīt iespaidīgus viļņus.

Dabas entuziasti jau pašā rīta agrumā bija pulcējušies Bretaņas piekrastē, lai piedzīvotu tā saukto “gadsimta paisumu”, kad Mēness gravitācijas ietekmē ūdens līmeņa izmaiņas ir jo īpaši straujas un var radīt milzīgus viļņus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr šoreiz tas izpalika, jo valdīja bezvējš. Līdzīgi, kā ar nupat piedzīvoto Saules aptumsumu, arī šāda veida dabas parādība tiek piedzīvota reti – vidēji reizi 18 gados. Nākamais gadsimta paisums gaidāms vien 2033. gadā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas