Gacho jaunais projekts laidīs klajā albumu, kura cenu varēsi noteiktu tu pats!

0 komentāri

Pirmoreiz Latvijā klajā nāks labdarības albums, kuru varēs iegādāties, ziedojot – cilvēki paši varēs tam noteikt savu cenu. Visi saziedotie līdzekļi aizies bērnu ārstēšanai bērniem ar kustību traucējumiem ārstēšanai rehabilitācijas centrā Poga. Tas būs mūziķa Gata Irbes jeb Gacho jaunā projekta MESA pirmais studijas albums. Ar mūziķi rīta raidījumā LNT 900 sekundes sarunājās Rūta Čivča.

“Es gribēju kaut kā palīdzēt. Mana dzīve bez sporta un kustības nav iedomājama, tāpēc sapratu, ka par šo tēmu arī vajadzētu “braukt”. Un sapratu, ka jāpalīdz bērnu rehabilitācijas centram,” raidījumam 900 sekundes stāsta pats mūziķis. Mūzika ir tas tiešākais veids, kā Gacho spējot palīdzēt: “Ar saviem sociālajiem tīkliem un vārdiem – ja man ir tādi resursi, kāpēc gan nē!?”

Plašāku interviju ar Gacho skaties zemāk atrodamajā sižetā!

Video

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas