Francijas “zirnekļcilvēks” uzkāpj 152 metrus augstā debesskrāpī

0 komentāri

Par zirnekļcilvēku iesauktais alpīnists Alēns Robērs saviem sasniegumiem pievienojis vēl vienu. Viņš uzkāpis kādā 36 stāvus augstā debesskrāpī Parīzē.

Spītējot lietum un aukstajam laikam, 53 gadus vecais francūzis pieveica 36 stāvu augsto ēku Parīzes biznesa kvartālā mazāk nekā pusstundas laikā. Kā ierasts, viņš kāpienā neizmantoja nekādas drošības jostas, tikai paša rokas un talku, lai neslīdētu. Nokļūstot uz ēkas jumta, viņu tur jau sagaidīja likumsargi, savukārt garāmgājēji 152 metrus zemāk viņa pārgalvību sveica ar aplausiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz šim Robēram izdevies uzkāpt vairāk nekā 140 debesskrāpjos visā pasaulē. Pirms trim gadiem viņš iekļuva Ginesa rekordu grāmatā, pusotras stundas laikā pieveicot 300 metrus augstu debesskrāpi Katarā. Tiesa, šoreiz laikapstākļi nebija kāpšanai labvēlīgi, tādēļ 152 metrus augsto ēku Robēram izdevās iekarot lēnāk, nekā viņš bija cerējis.

FOTO: “zirnekļcilvēka” iepriekšējie sasniegumi

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas