Francijas “zirnekļcilvēks” iekaro jaunu debesskrāpi

0 komentāri

Par zirnekļcilvēku sauktais franču alpīnists Alēns Robērs iekarojis jaunu augstceltni. Šoreiz viņš uzkāpis vienā no Parīzes debesskrāpjiem, lai pievērstu uzmanību… matu izkrišanai.

Alēns Robērs, saukts par zirnekļcilvēku, veicis kārtējo pārdrošo kāpšanu augstceltnē, neizmantojot nekādas drošības ierīces.

Viņš uzkāpis uzņēmuma Total debesskrāpī, kas atrodas Parīzes finanšu rajonā.

Šoreiz viņa mērķis bijis pievērst uzmanību tādai problēmai, kā matu izkrišana. Viens no farmācijas uzņēmumiem, kas izgatavo arī produktus, lai cīnītos ar matu izkrišanu, rītdienu, 24. martu, Francijā ir pasludinājis par nacionālo dienu cīņai ar matu izkrišanu.

Pirms augstceltnes iekarošanas Robērs atzina, ka laikā, kad Eiropu satricina terora akti, matu izkrišana arī varbūt nav tā aktuālākā problēma. Tomēr par spīti tam, viņš to uzskata par pietiekamu iemeslu, lai kāptu debesskrāpī.

Sasniedzot tā virsotni, Robēru arestēja policija. Zirnekļcilvēks regulāri ticis sodīts par to, ka kāpšana nav saskaņota, un par draudiem sabiedrības drošībai.

Alēns Robērs ir uzkāpis vairāk nekā simt augstceltnēs visā pasaulē, un viņš ir iekļuvis arī Ginesa rekordu grāmatā.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas