Fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs nekad neesot mēģinājis alkoholu

1 komentārs

Skandalozais erotisko fotogrāfiju meistars Aleksandrs Sokolovs, kurš vēl nesen kā visus pārsteidzis ar fotogrāfiju, kurā redzams, kā viņš skūpstās ar vīrieti, nu intervijā atklājis ko jaunu – viņš nekad neesot mēģinājis alkoholu. ”Es nezinu, kā garšo vīns, šampanietis un alus. Varētu teikt, ka man ir alkohola nevainība,” tā pats Sokolovs, kurš septembrī nosvinējis savu trīsdesmit otro dzimšanas dienu.

Fotogrāfs brīvajā laikā daudz nodarbojas ar sportu, tāpēc stingrus noteikumus ievēro arī savā uzturā. Viņa ēdienkartē ir tikai pāris produkti – biezpiens, pilngraudu maize vai nūdeles, dārzeņi un augļi, bet kā svarīgāko min tvaicētu vai vārītu vistu. ”Man ir vēl tāda īpašība, ka es slikti jūtu ēdiena garšu, tāpēc šie produkti mani pilnībā apmierina” skaidro Sokolovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
1 komentārs

TOP komentāri

  • baiba
    0

    baiba

    idiots!!!!!

    25.12.2014 12:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas