Kaila modele mākslas vārdā sev pieglauž asiņainu cūkas galvu

0 komentāri

Fotogrāfa Artūra Krūmiņa darbi vienaldzīgu neatstāj – tie ir ekspresīvi un provokatīvi.

Kaut vai tikai daži no fotogrāfa darbiem – sieviete ar ragiem, sieviete, kas lido pāri bērnu ratiņiem, asiņaina sieviete ar mačeti rokās… Artūra Krūmiņa darbus caurvij sievietes tēma, taču fotogrāfiju tematika kādam varētu šķist šausminoša. Pats fotogrāfs ir gan norāda, ka negribētu, ka viņam tiek piekārta šausmu tematikas fotogrāfa birka. ”Es gribu, lai skatītājs ieskatās bildē, atrod savu noskaņu,” saka fotomākslinieks un atzīst, ka ietekmējies no tādiem ārzemju seriāliem kā True Detective un Silnece of Lambs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez Tabu viesojās kārtējā mākslinieka fotosesijā, kur modelei bija kailai jāpozē ar cūkas galvu. Modele uzsver, ka darbs ar Artūru  Kaimiņu, protams, ir unikāla pieredze. Taču dzēlīgi norādīja, ka ir ārkārtīgi pateicīga māksliniekam par vienreizējo brīdi, kad Krūmiņš piekoriģēja to, kā modele ir satvērusi cūkas galvu.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas