Fotogrāfe atklāj bērna barošanas ar krūti estētisko pusi

0 komentāri

Lietuviešu izcelsmes amerikāņu fotogrāfe Ivete Ivensa aizkustinošās fotogrāfijās iemūžinājusi, kā mātes baro bērnus ar krūti, apliecinot procesa emocionālo un trauslo skaistums.

Kamēr sabiedrībā domas par to, vai bērna barošana ar krūti publiskā vietā ir pieņemama, dalās, lietuviešu fotogrāfe Ivete Ivensa, pati būdama divu dēlu māte, ķērusies pie fotokameras un emocionālās fotogrāfijās atklājusi šā intīma procesa estētisko pusi.

25 gadus vecā māksliniece Ivete Ivensa ir māmiņa diviem mazuļiem, savu vecāko dēlu viņa ar krūti baroja līdz trīs gadu vecumam. Viņa akcentē, ka abus mazuļus ar krūti barojusi neatkarīgi no atrašanās vietas. ”No baznīcas līdz ballītei. No zemnieku tirdziņa līdz augstākās klases dizaina veikalam. Es ticu, ka mātes savus bērnus var barot, kur vien to vēlas,” teic fotogrāfe.

Māksliniece ir arī autore grāmatai par bērnu barošanu ar krūti – Breastfeeding Goddesses.

Vairāk ar Ivetes Ivensas veikumu iespējams iepazīties viņas mājaslapā ivetteivens.com un Facebook profilā facebook.com/IvetteIvensPhotography.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas