Fotogrāfe apceļo pasauli, iemūžinot sieviešu daili dažādās valstīs. Arī Latvijā!

0 komentāri

Mihaela Noroka ir 30 gadus veca fotogrāfe no Rumānijas, kura jau trīs gadus ceļo pa pasauli, iemūžinot sieviešu skaistumu dažādās pasaules valstīs.

”Manu projektu sauc The Atlas Of Beauty, un tas ir par mūsu planētas dažādību, ko pierāda dažādie sieviešu portreti,” stāsta fotogrāfe. ”Viss sākās pirms trim gadiem, kad es nolēmu pamest savu darbu, lai kādu brīdi ceļotu pa pasauli.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nu Mihaelas darbi izpelnījušies apbrīnu visā pasaulē, viņas e-pasts ir pārpludināts ar uzmundrinošām vēstulēm un atzinību.

Interesanti, ka viņa paguvusi pabūt arī Latvijā.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas