FOTO: Santa Klauss izpeldas kopā ar tūkstošiem zivtiņu

0 komentāri

Tuvojoties Ziemassvētku brīvdienām, daudzviet pasaulē notiek visdažādākie pasākumi ar Ziemassvētku vecīša piedalīšanos. To vidū ir arī diezgan dīvainas aktivitātes. Viena no tādām ir priekšnesums Dienvidkorejā, kur Ziemassvētku vecītis peld akvārijā kopā ar tūkstošiem sardīņu.

Ziemassvētki Dienvidkorejā ir ilgi gaidīti svētki, jo trešā daļa no apmēram 50 miljoniem iedzīvotāju ir kristieši. Daudzi no viņiem nav laiduši garām iespēju noraudzīties priekšnesumā, kurā nirējs, pārģērbies par Ziemassvētku vecīti, izpildīja dažādus trikus milzu akvārijā kopā ar vairāk nekā 20 tūkstošiem sardīņu. Par daļu no šova kļuva arī milzu raja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apmeklētāji ir sajūsmā par šovu, jo īpaši – bērni. Arī pats Ziemassvētku vecīša lomas atveidotājs ir gandarīts par publikas interesi, uzsverot, ka viņa diena ir izdevusies, ja apmeklētāji ir priecīgi.

Šovs sākās aizvadītās nedēļas nogalē un tiks rīkots trīs reizes dienā līdz pat 27. decembrim.

Foto: Ziemassvētku vecītis kopā ar zivtiņā un citas ūdens izklaides

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas