FOTO: vīrietis pagalmā uzceļ iglu un Airbnb to piedāvā par 200 dolāriem naktī

0 komentāri

Reklāmas direktors Patriks Hortons nepārdzīvo par sniega vētru Ņujorkā. Gluži pretēji – viņš radis veidu, kā ar šīs dabas stihijas palīdzību papildināt savu maciņu.

Nieka trīs stundas darba, un igla bija gatava. Kad tā bija pabeigta, Patriks nolēma to ievietot naktsmītņu meklēšanas portālā Airbnb. Ikvienam nu ir iespēja nakti pavadīt pavisam īstā iglā. Tiesa gan, par to būs jāšķiras no 200 ASV dolāriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Rokām darināts, veidots, izmantojot tikai dabīgus materiālus. Mēs piedāvājam iespēju, kas paveras tikai vienreiz mūžā – pārlaist nakti šikā bungalo kopā ar savu sirdsāķīti,” vēsta naktsmītnes apraksts.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas