FOTO: vai Rīgas mākslinieciskās egles var izkonkurēt Dobeles ”brīnumu”? atbalsta

1 komentārs

Pirms pieciem gadiem ar stāstu par Ziemassvētku egles rotāšanas tradīciju, kas pirms 500 gadiem radusies Rīgā, sākās pirmais vides objektu festivāls Ziemassvētku egļu ceļš. Vai mākslinieku radītās un Rīgā izstādītās eglītes pārspēj dažādi vērtēto Dobeles eglīti?

”Festivāls atbalsta un akcentē sabiedrības radošās izpausmes pilsētvidē, rada estētisku pilsētvides dizaina objektu kopumu, kas svētku laikā Rīgu veido interesantāku, atšķirīgu no citu valstu pilsētām. Festivālā tematisko vides objektu un dekoratīvo noformējumu dizainu mākslinieki Rīgai rada īpaši – kā autordarbus,” vēsta festivāla apraksts tā mājas lapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Portāls Skaties.lv devās noskaidrot, kādus brīnumus Rīgā iespējams aplūkot šogad.

FOTO

FOTO: Dobeles Ziemassvētku egle

1 komentārs

TOP komentāri

  • emilio
    0

    emilio

    Dobelē uzstādīt dizainera radītu mākslas darbu bija tiešām pāragri. Rīgā šī eglīte lieliski iederētos. Un nevajag izsmējīgi likt pēdiņās vārdiņu brīnums.

    19.12.2015 13:08

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas