FOTO: unikāli kadri no leģendārā 1969. gada Vudstokas festivāla

0 komentāri

Jau apritējuši turpat 50 gadu kopš leģendārā Vudstokas festivāla, kas trīs dienas norisinājās netālu no Ņujorkas un pulcēja aptuveni 400 tūkstošus (citur minēts, ka, iespējams, pat pusmiljonu un varbūt pat vēl vairāk…) hipiju un rokmūzikas piekritēju no visas pasaules.

Slavenais mūzikas izdevums Rolling Stone šo pasākumu minējis kā vienu no 50 notikumiem, kas mainījis rokenrola vēsturi. Šajos attēlos redzami tādi mūziķi kā Džimijs Hendrikss, Dženisa Džoplina, kuri abi pievienojušies lielajam 27 klubiņam (zināmi un pat leģendāri mūziķi, kas aizgājuši 27 gadu vecumā (parasti no narkotiku pārdozēšanas, pārdzeršanās vai pašnāvības ceļā)), kā arī vēl viens nelaiķis Džo Kokers, kurš vairākkārt viesojies arī Rīgā, un daudzi citi tālaika zināmākie mākslinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Ja kādam vēl rodas jautājums, ko īsti nozīmē bohēma, tad, izejot cauri šai galerijai, aptuveni tam būtu jātop skaidram – vienā vārdā sakot, hipiju dzīvesveids, kas ideāli raksturo 1969. gada Vudstokas festivālu, kas uz mūžiem iespiedies mūzikas vēstures lappusēs. Interesanti, ka trīs no festivāla apmeklētājiem aizgāja bojā (vienam plīsa apendicīts, cits pārdozēja heroīnu, bet vēl kādam ne pārāk veiksmīgam jaunietim pāri pārbrauca traktors), bet tikpat arī nāca pasaulē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas