FOTO: transvestīti sacenšas daiļumā un talantos

0 komentāri

Janvāra pašā izskaņā Kolumbijas pilsētā Medeljinā norisinājās ikgadējais transvestītu skaistumkonkurss Miss Colombia Gay, kurā par uzvarētāja troni sacentās vīrieši, kuri mīl pārģērbties sieviešu drēbēs.

Transvestītu skaistumkonkursā Miss Colombia Gay, kas šogad noritēja septīto reizi, piedalījās vīrieši no dažādiem Kolumbijas reģioniem. Sarīkojums noritēta atbilstoši skaistumkonkursu tradīcijām – vīrieši izgāja uz mēles, tērpušies gan peldkostīmos, gan vakarkleitās un augstpapēžu kurpēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Konkursa uzvarētāja Ksimena Santana tika ne vien pie titula un kroņa, bet ieguva tiesības pārstāvēt Kolumbiju starptautiskajā transvestītu skaistumkonkursā Miss International Queen, kas notiks Taizemē.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas