FOTO: tagad arī Rīgai savs Oktoberfest

0 komentāri

Svinot Vācijas lielāko alus industrijas notikumu, ikgadējo festivālu Oktoberfest, kas Bavārijā sākas šodien, arī Rīgā oficiāli atklātas svinības alus baudītājiem.

Oktoberfest svinības Rīgā notiks līdz 27. septembrim. Īpašā teltī ostmalā, Eksporta ielā 1c desmit dienu garumā tiks baudīts īsts vācu alus, desiņas, kliņģeri un citi tradicionāli vācu alus festivāla gardumi, skanēs vācu šlāgermūzika un būs iespēja izbaudīt patiesi fantastisku Oktoberfest atmosfēru tepat, Rīgā, vēsta biedrība Alus brālība.

Pasākuma apmeklētājus gaida virkne dažādu patīkamu pārsteigumu. Visi, kas festivālu apmeklēs bavāriešu tautas tērpos, saņems speciālu pārsteiguma balvu no festivāla organizatoriem. Tāpat neatņemama Oktoberfest sastāvdaļa ir karuseļi, kas būs baudāmi arī Rīgā.

Oktoberfest tradīcija sākās ar 1810. gada 12. oktobri, kad notika Bavārijas kroņprinca Ludviga I kāzas ar Saksijas Terēzi. Uz svētkiem tika ielūgti visi Minhenes iedzīvotāji, un pasākums tik ļoti patika, ka Ludvigs deva rīkojumu šadus svētkus rīkot ik gadu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas