FOTO: tā vietu populārajā Krievijas šovā Танцы izpelnījās dalībnieks no Latvijas

0 komentāri

Ik pa laikam Latviju pāršalc ziņas, ka kādā no ārvalstu šoviem atlasē piedalījušies vai jau šovā tikuši dalībnieki no Latvijas. Arī šis gads nav izņēmums.

Tapis zināms, ka populārā Krievijas TV šova Танцы atlases kārtu izturējis arī dalībnieks no Latvijas – 26 gadus vecais rīdzinieks Dmitrijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī viņa skatuves sniegumu žūrija ar ovācijām neuztvēra, Dmitrijs tomēr izpelnījās vietu šovā.

Lai arī atlases kārtu oficiālie video vēl nav pieejami, piedāvājām ekskluzīvu ieskatu – ar ko Dmitrijs pārsteidza žūriju?

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas