FOTO: sveikti pieredzējušākie Rīgas mīlētāji. Vai starp viņiem ir tavi vecāki un vecvecāki?

0 komentāri

Rīgas svētku laikā godināti rīdzinieki, kuri laulībā nodzīvojuši 50 un vairāk gadu. 

Šogad savā Zelta kāzu jubilejā Goda rakstus, piemiņas veltes un ziedus saņēma 122 pāri, no kuriem viens pāris laulības dzīvē nodzīvojis 65 gadus, bet 11 pāriem ir 60 gadus ilga kopdzīve. Svinīgo pasākumu Kultūras pilī Ziemeļblāzma vadīja Haralds Burkovskis, bet par muzikālo noskaņu gādāja grupa Lauku muzikanti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tradīcija Rīgas svētku laikā godināt Zelta kāzu jubilārus šogad īstenota divpadsmito reizi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas