FOTO: Summer Sound festivāla norises vietā valda neliels “vējonītis”; saģērbies silti!

2 komentāri

Pabrīdinām, ka pašlaik Liepājas pludmalē situācija nav pārāk iepriecinoša, tāpēc ieteicams paņemt līdzi kādu lieku kārtu apģērba, kā arī lieks gumijas zābaku pāris šā gada LMT Summer Sound festivālā nenāks par ļaunu. Taču, kā atzīst paši organizatori savā tvitera profilā, nekas netiks atcelts, varbūt nedaudz mainīsies uzstāšanās laiki.

Ja parasti šajā laikā vēju pilsētā valda karstums un vētras, tad šogad tā ir bijusi tikai vētra – pludmalē, spriežot pēc kāda lasītāja Armando iesūtītajām bildēm, valda neliels haoss un plūdi. Festivāla rīkotāji tviterī atzinuši, ka ir iespējamas kādas izmaiņas pasākuma programmā, taču pagaidām nekas neliecina, ka tās būtu krasas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiem, kas jau satraukušies, varam nomierināt – pasākums nekur nepaliks, tikai šogad jābūt īpaši gataviem visdažādākajiem laikapstākļiem.

Zemāk vari pārliecināties, ka organizatori pagaidām nav bijuši gatavi tik mainīgiem un nepateicīgiem laikapstākļiem. Paldies Armando par publicētajām bildēm viņa Facebook profilā. Kā viņš atklāja portālam Skaties.lv: “Vakar vakarā tika uzbērti nelieli uzbērumi, lai piegādes auto varētu iebraukt, neriskējot tikt ieskaloti jūrā. Dažas teltis, tirdzniecības vietas, kā arī LMT uzlādes stacijas ir/tiek pārceltas uz parka teritoriju, kurā nelielais vējš vispār nav jūtams. Vienkārši jābrauc uz Liepāju, izvējoties! :)” smejot atzīst Armando, kurš vēl piebilst, ka no liepājnieku skatpunkta tā vis nav nekāda vētra, bet gan neliels “vējonītis”.

FOTO

Lietotājs novērojis, ka jūra nedaudz “panākusi” uz priekšu, kādus metrus 50, taču tas netraucēšot festivāla norisei, turklāt daudzas skatuves, ne tikai tirdzniecības vietas, pārceltas uz parka teritoriju, kas ir vēl lielāka par pludmali. “Viss ir ok, nopietni!”

2 komentāri

TOP komentāri

 • Alfrēds
  0

  Alfrēds

  No summer tur ne vēsts, izskatās, ka riktīgs zāģis festivāla rīkotājiem

  10.07.2015 20:01

 • Līze
  0

  Līze

  Nu nezinu, izskatās ne pārāk... Es laikam uz Liepāju tomēr nedošos

  10.07.2015 20:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas