FOTO: spalvains tēvainis cenšas līdzināties Riannai, Sairusai un citām slavenām skaistulēm

0 komentāri

Šoreiz nav runa par Photoshop, bet gan par reālu rīcību. Kaut kanādiešu students lako nagus, krāso lūpas un tērpjas vārda tiešajā nozīmē košos un spīdīgos kostīmos, viņš sirdī ir panks, kurš gatavs nostāties pret patērētājsabiedrības principiem.

Viens no neparastākajiem Instagram kontiem pieder kanādiešu studentam Minam Džerdžesam (Mina Gerges), kurš, spītējot stereotipiem par to, kā mums jāizskatās, kādas drēbes jāvalkā un kā tajās tikt iekšā, ja līdzšinējais svars to vēl neļauj, pirms kāda laika uzsācis neparastu projektu. Kaut pirmajā brīdī varētu šķist, ka Mina sabiedrības dāmas izsmej, viņa nolūki ir atgādināt cilvēkiem, ka mantas ir paliek tikai mantas, kas cilvēka vērtību ne palielina, ne mazina. Sabiedrībā zināmas daiļavas, kas bieži gozējas uz glancēto žurnālu vākiem, viņaprāt, jau sen kļuvušas par patērētājsabiedrības upuriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Projekts izpelnījies pretrunīgas atsauksmes, jo neparastajā ”nežēlastībā” kritušas pasaulslavenas daiļavas – Lady Gaga, Keitija Perija, Mailija Sairusa, Rianna, Bejonse, Kima Kardašjana, Dženifera Lopesa u.c. Minas iecere ir pavisam vienkārša – greznos un desmitiem tūkstošu vērtās slavenību kleitas aizstāt ar sadzīviskiem un lētiem priekšmetiem – vannas aizkariem, dvieļiem, visparastāko plēvi, to visu papildinot ar krietnu devu izdomas un drosmes.

Košajās fotogrāfijās novērtē Minas darba augļus!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas