Foto: Spalvainas paduses iemanto kiču sieviešu vidū

2 komentāri

Tici vai nē, bet spalvainas paduses kļuvušas par jaunāko modes kliedzienu starp daiļā dzimuma pārstāvēm. Sociālās saziņas vietnē Instagram radīts speciāls konts @pitangels, kas apvieno drosmīgo daiļavu fotogrāfijas no visas pasaules.

Drosmi izrādīt padušu apmatojumu pagaidām apņēmušās jau vairāk nekā 130 sievietes. Zem fotogrāfijām krājas pretrunīgi komentāri. Vieni novērtē sieviešu dabīgo daili, kamēr citi pārliecināti, ka spalvainas paduses skaistai sievietei nepiedien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dažas sievietes, atsakoties no skuvekļiem, epilatoriem un dažādiem citiem ķermeņa apmatojuma likvidēšanas līdzekļiem, protestē pret sabiedrībā pieņemtajiem skaistuma standartiem.

Nenoliedzami, cīņa ar skaistuma standartiem turpinās arī mākslas projektos. Pirms gada Londonā dzīvojošais fotogrāfs Bens Hopers kā slavinājumu sieviešu dabīgajai dailei radīja fotoprojektu Natural Beauty, kurā vairākas skaistules lepni izrādīja savas spalvainās paduses.

2 komentāri

TOP komentāri

 • patīk
  0

  patīk

  Patīk,jo arī sieva "nēsā",padušu matiņus.Viņai melni,garumā apmēram -2.cm!

  08.08.2015 20:59

 • Armando
  0

  Armando

  Labāk spalvaina kājstarpe nevi paduses

  16.06.2015 11:48

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas