FOTO: šogad oktobrī zelta rudens, citus gadus varējām brist cauri kupenām

1 komentārs

Ja šogad vasara bija visai apšaubāmas kvalitātes, ja ņemam par piemēru tos gadus, kad karstums mūs lutināja turpat visus trīs gadalaika mēnešus, tad par rudens skaistumu un romantiku nevienam īsti nevajadzētu sūdzēties. Taču ir bijuši gadi, kad oktobris aiz loga vēsta, ka pienācis laiks grābekli nomainīt pret sniega lāpstu.

2015. gada rudens tāpat kā iepriekšējais mums visiem atmiņā paliks ar to, ko bez sirdsapziņas pārmetumiem varam dēvēt par tā saukto zelta rudeni. Taču ne visus gadus tā ir bijis, piemēram, 2010. un 2012. gadā daudzi no mums neapzināti pie sevis jau sāka dungot Ziemassvētku dziesmiņas, vēl nesagaidījuši Visu svēto dienu, jo sniega sega dažās vietās bija “līdz celim”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tādu bilžu nav daudz, bet ir cilvēki, kuriem sociālajos tīklos saglabājušies attēli no jau pieminētajiem gadiem, kad aiz loga pavērās īsta ziemas pasaka.

FOTO: salīdzinājums – toreiz un tagad!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Guncis
    +2

    Guncis

    Tiešām neticami un ļoti skaisti ;)

    28.10.2015 19:41

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas