FOTO: skaties, kā medusmēnesi bauda slavenie #FollowMeTo radītāji!

0 komentāri

Instagram zvaigznes un mirkļbirkas Follow me to radītāji Murads un Natālija Osmani jūnija sākumā iestūrēja laulības ostā un uzreiz metās baudīt medusmēnesi. Kur ir vispiemērotākie viļņi sērfošanai, uzzini raksta turpinājumā!

Kopš 2012. gada sociālo tīklu lietotāji bijuši liecinieki slavenā ceļotāju pāra attiecību uzplaukšanai un pasaules apceļošanai, Murads un Natālija itin dāsni dalījušies arī ar fotogrāfijām no privātiem pasākumiem – saderināšanās un kāzu ceremonijas. Šodien sekotāju skaits sociālajos tīklos pārsniedz 3 miljonus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēl vakar aizrautīgie ceļotāji reportēja no Maldivu salām, kur, pēc viņu domām, ir labākie viļņi pasaulē. Bet viņu medusmēnesis nav bijis iedomājams bez ciemošanās un, protams, fotografēšanās arī Lasvegasā.

Jau ziņojām, ka pāris interneta lietotāju uzmanību izpelnījās ar oriģinālajiem ceļojuma foto no Holivudas līdz pat Bali un Singapūrai. Tos vienoja kāda kopīga iezīme – visos fotouzņēmumos bija redzama vien Natālija no mugurpuses, kura aiz rokas turēja un piedzīvojumos sev līdzi aicināja mīļoto vīrieti. Šo foto risinājumu drīz vien kā jaunu “trendu” pārņēma interneta lietotāji visā pasaulē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas