FOTO: sievu nešana kļūst par profesionālu sportu

0 komentāri

20. pasaules čempionāts sievu nešanā nedēļas nogalē noticis Somijā. Dīvainais sporta veids piesaista arvien lielāku skatītāju interesi. Sacensību tiešraidei internetā šogad sekojuši miljoniem skatītāju visā pasaulē.

Ir pagājuši jau 20 gadi, kopš Somijā tika rīkots pirmais čempionāts sievu nešanā. Kopš sacīkšu pirmsākumiem mainījusies gan veicamā distance, gan dalībnieku attieksme. Parasta ceļa gabala vietā tagad distancē iekļauts baseins un augstuma barjera. Dalībnieku motivācija vairs nav tikai jautra izklaide, galvenais ir sportiskais mērķis – finišēt pirmajiem.

Šā gada sacensībās par čempiona titulu sacentās 60 pāri no 14 valstīm. Sīvajā konkurencē atkal labākie bija somi. Villem Parviainenam izdevās aizstāvēt savu pērn iegūto rekordu. Tiesa šoreiz viņš nesa citu sievu – vingrotāju Sāru Viljanenu. Abi čempioni par uzvaru bija sajūsmā un jutās ļoti apmierināti, jo viņiem izdevās nepilnu trīs sekunžu intervālā aiz sevis atstāt pieckārtējo sacīkšu uzvarētāju vietējo juristu Taisto Mieteinenu un viņa sievu Kristīnu. Trešo vietu ieņēma pāris no Krievijas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas