FOTO: sērfotāji, zaļie cilvēciņi un Grumpy Cat – aizvadīts 78. LMA karnevāls

0 komentāri

Piektdien, 19. februārī, tika aizvadīts Latvijā vērienīgākais karnevāls  – Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) karnevāls, kas šogad notika 78. reizi.

Apzinoties interneta pieaugošo ietekmi, 2016. gada karnevāla viesi tika aicināti svinēt digitālā laikmeta spožākos momentus un uz vienu vakaru kļūt par Virtuālā paradīzes dārza iemītniekiem. Starp karnevāla dalībniekiem varēja manīt tādus tēlus kā (interneta) sērfotāji, futūristi, Īgnie kaķi (Grumpy Cat) un citi kaķi – interneta valdnieki, putnveidīgie, puķubērni, (interneta) karaļi un karalienes u.c..

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uz karnevāla galvenās skatuves kāpa grupa Astro”n”out & DJ Rudd ar koncertprogrammu Astro”Electro Acoustic 2.0, kolorītais Roberts Gobziņš, ciemiņi no Baltkrievijas Super Besse, latviešu hiphopa izpildītājs Edavārdi, kā arī Bandmaster un Emil Deo + Richard Spatz. Savukārt grupas Indygo, Sibyl Vane (Igaunija), Laime pilnīga, Be Reet, Crow Mother, Foxthroat un Rebel Riot savus cienītājus karnevālā iepriecināja no roka skatuves.

Ierasti par karnevāla atmosfēru un dekorācijām bija gādājuši LMA studenti.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas