Foto: Seksīgas meitenes noēd krēmu no sievas ķermeņa un citas Candyman orģijas

0 komentāri
Foto: Seksīgas meitenes noēd krēmu no sievas ķermeņa un citas Candyman orģijas
Foto: instagram/candyshopmansion

Tev noteikti jāizlasa

Krūtis, dupši, ūdensprieki, vāļāšanās gultā un nemitīga fotografēšanās – tā var raksturot uzņēmuma Free Choice Tobacco īpašnieka Treversa Beinona izpriecas.

Treversa Beinona, kurš sociālajos tīklos sevi dēvē par The Candyman, spēja pulcēt sev apkārt desmitiem skopi ģērbtu seksīgu būtņu varētu likt sapurināties pasaules vēsturē vienam no zināmākajiem izvirtuļiem – marķīzam de Sadam. Tikai abus vienu no otra šķir nieka divi gadu simteņi. Un atšķirība, ka Beinons ir miljardieris, bet de Sads – prātu izkūkojis aristokrāts ar rakstnieka un domātāja ķērienu.

Beinons ar fotogrāfijām no “izpriecu laukumiem”, kas bieži vien ir baseini un gultas, regulāri dalās sociālajos tīklos. Piemēram, Instagram, viņa ikdienai kāri seko līdzi gandrīz 300 tūkst. interesentu.

“Ir laiks spēlēm, un ir laiks darbam. Strādā smagi, strādā vēl smagāk,” vēsta paraksts zem kādas fotogrāfijas, kurā Beinons, saposies uzvalkā, dodas uz darbu.

Trešā viņa personības šķautne ir atzīšanās, ka viņš ir ģimenes cilvēks. Tas izpaužas divējādi. Katru nakti savā un sievas Tešas gultā ļaujot pagulēt arī kādai daiļavai no viņa harēma. Un, kā pats atzīst, “ir viena lieta, kas man ir svarīgāka par pašām mežonīgākajām ballītēm – mani bērni un ģimene”. Interesanti, ka meitas, ko viņam dāvājusi Teša, dzīvo tajā pašā villā, kur notiek orģijas, un par šo faktu ļoti satraukušies Tešas vecāki, bet tas jau ir cits stāsts…

0 komentāri

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas